کارتریج دسک جت

کارتریج دسک جت
دسک جت دسته مدلی از پرینتر های ساخته شده توسط کمپانی بزرگ HP است. این پرینترها نسبت به مدل آفیس جت همین کمپانی از تظر قیمتی کمی به صرفه تر هستند. دسک جت برای استفاده های خانگی ساخته شده است به این معنی که ...

کارتریج دسک جت | کارتریج اچ پی

دسک جت دسته مدلی از پرینتر های ساخته شده توسط کمپانی بزرگ HP است. این پرینترها نسبت به مدل آفیس جت همین کمپانی از تظر قیمتی کمی به صرفه تر هستند. دسک جت برای استفاده های خانگی ساخته شده است به این معنی که کوچک تر بوده، امکانات کمتری دارد و از نظر قیمت هم که گفتیم، بسیار مقرون به صرفه تر است. پرینترهای دسک جت مدل های ابتدایی هستند و تنها از قابلیت پرینت برخوردارند. مدل های بالاتر امکانات و البته قیمت بیشتری دارند. این پرینترها همچنین سرعت پایین تری دارند بطوریکه سرعت بهترین مدل دسک جت 28 صفحه در دقیقه است. دسک جت ها حتی توانایی اتصال بی سیم و یا قابلیت پرینت دو طرفه اتوماتیک را که در مدل های آفیس جت در دسترس هستند را ندارند.

در پایان باید گفت دسک جت و جوهرافشان یک نوع پرینتر محسوب می شوند که تنها نامشان تفاوت دارد. دسک جت مدلی از پرینتر است که توسط شرکت HP تولید می شود. این کمپانی پرینترها را به دو دسته آفیس جت و دسک جت تقسیم کرده است. آفیس جت همانطور که از نامش پیداست مخصوص کارهای اداری است و علاوه بر پرینت کردن قابلیت های دیگری نیز دارد ولی دسک جت ها پرینترهای ارزان و ساده ای بوده که مقرون به صرفه هستند. پرینتر لیزری نیز به طور کلی نوعی دیگر از پرینتر می باشد که آن هم مخصوص کار های اداری است. این پرینتر از متد متفاوتی برای چاپ کردن استفاده می کند و معمولا ابعاد بزرگتری دارند.

Country: Iran