نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی
بعضی از هد پرینترها در دستگاه به صورت پایدار نصب شده اند و قابلیت بار کردن نه که نداشته باشند اما نیاز به تخصص مخصوصی دارد که از عهده هر کی بر نمی آید! اما باز هم راهی برای تمیز کردن هد وجود دارد.

نمایندگی اچ پی | کارتریج اچ پی

بعضی از هد پرینترها در دستگاه به صورت پایدار نصب شده اند و قابلیت بار کردن نه که نداشته باشند اما نیاز به تخصص مخصوصی دارد که از عهده هر کی بر نمی آید! اما باز هم راهی برای تمیز کردن هد وجود دارد. ولی قبل از آن باید از حالتی که در آن ایستاده است خارج شود، چرا که در غیر اینصورت هیچ امکان حرکتی برای آن نخواهد بود. برای باز کردن این قفل، پرینتر را روشن کرده و به محض خارج شدن هد پرینتر از مکان ایستاده خود، پرینتر را از برق بکشید. اکنون دیگر هد چاپگر قابل تکان دادن است. در واقع با این کار ما هد را کیش و مات کرده ایم.

اکنون دستمال تمیز و خیسی را زیر هد کشیده و با یک دست آن را محکم نگه داشته و با دست دیگر هد را به جهات مختلف حرکت دهید. اگر وقت داشتید مکان اولیه در پرینتر که هد را از آنجا برداشتید، نیزتمیز کنید. چرا که بسته به تجربه ما، در این مکان نیز بخشی از جوهرهای خشک شده که با گرد و خاک نیز مخطوط شده است وجود دارند.

هنگامی که همه چیز را تمیز کردید، سیم برق را به پریز وصل کنید. چاپگر را دوباره روشن نمایید و برای اطمینان برگه ای را بصورت تست چاپ کنید.

 

Country: Iran

نمایندگی اچ پی | کارتریج اچ پی

تونرهای لیزری متفرقه از کشورهای متعددی علی الخصوص چین وارد می شوند و تنها تفاوت آن ها با تونرهای اورجینال در میزان قیمت آن هاست. با گران شدن دلار در چند سال اخیر قطعا تونرهای لیزری اورجینال از قیمت بالایی برخوردار می شوند اما تونرهای متفرقه با تقریبا همان سطح از کیفیت، هزینه های بسیار کمتری را برای ما به ارمغان می آوردند. این در حالی است که تونرهای لیزری متفرقه دارای چندین درجه کیفیت هستند. تونرهای درجه یک که از چین وارد می شوند دارای کیفیتی در حد تونرهای اورجینال بوده و به صورت فابریک از چین وارد می شوند، این تونرها استانداردهای شرکت هایی همچون اچ پی را نیز رعایت کرده و سعی در تولید و عرصه محصولاتی دارند تا با بالاترین کیفیت، پایین ترین قیمت را داشته باشند. این نوع از تونرها نیز دارای گارانتی تعویض می باشند. پودر این نوع تونرهای درجه یک نیز ژاپنی بوده و آسیبی به دستگاه پرینتر نمی رساند.

در پایان باید گفت، برخی از تونرهای درجه دو و سه نیز وجود دارند که که از کیفیت پایینی در قطعات خود برخوردار می باشند و پودر نامرغوبی داشته و گاها قطعات آن ها کار کرده می باشد!

Country: Iran