خرید کارتریج hp

خرید کارتریج hp
خرید کارتریج استاندارد و اصل را تنها توسط نمایندگی اچ پی به شما پیشنهاد می کنیم تا هیچگونه آسیبی به دستگاه شما وارد نشود و از کارکرد دستگاه اچ پی شما کاسته نگردد

خرید کارتریج hp | کارتریج اچ پی

هنگام خرید کارتریج های اچ پی باید نوع و مدل دستگاه اچ پی خودتان را بدانید. در ضمن خرید کارتریج استاندارد و اصل را تنها توسط نمایندگی اچ پی به شما پیشنهاد می کنیم تا هیچگونه آسیبی به دستگاه شما وارد نشود و از کارکرد دستگاه اچ پی شما کاسته نگردد؛ همچنین گارانتی یا وارانتی دستگاه اچ پی شما فقط بخاطر خریدن کارتریج های غیراصل یا تقلبی لغو یا منتقضی نشود.

نمایندگی اچ پی : 89392-021

Country: Iran

خرید کارتریج hp | کارتریج اچ پی

fake-original-cartridge-hp امروزه هولوگرام های مشابه ای روی جعبه کارتریج های غیراصلی قرار گرفته اند که با کیفیتی بالا نیز تولید شده اند، ولی همچنان با نمونه اصلی تفاوت های فراوانی دارند که بارزترین این تفاوت ها را میتوان در سه بعدی بودن هولوگرام و نحوه حرکت لوگو و متن داخل هولوگرام، هنگام حرکت دادن جعبه کارتریج دانست. این تفاوت در نمونه های مشابه و غیراصلی یافت نمیشود.
نوع سر پلمپ در کارتریج های لیزری کاملا با نمونه غیراصلی متفاوت است. از این جهت که این قسمت باید کاملا چسبیده به بدنه کارتریج باشد و هنگامی که کاربر قصد کشیدن پلمپ کارتریج را دارد باید سر پلمپ را بشکند و سپس نوار پلمپ را از داخل کارتریج بیرون بکشد و به نوعی سر پلمپ روی کارتریج باید جزئی از بدنه آن باشد، که در نمونه های غیراصلی اینگونه نیست.

counterfeit-orginal-toner-hp درج اطلاعات (تاریخ ساخت و سریال کارتریج) به صورت برجسته روی بدنه آن درج شده که می بایست با شماره های درج شده بر روی جعبه مطابقت داشته باشد.
در کارتریج های جوهرافشان رنگ طلائی هد و شفافیت نازل ها و بی خط و خش بودن قسمتی که با سوزن های دستگاه اتصال بر قرار می کند و یا همان قسمتی که به صورت دانه های طلائی متعدد مقابل هد قرار گرفته را می توان ملاک تشخیص کارتریج اصلی از غیراصلی دانست.
رنگ فیروزه ای خاصی که در درام کارتریج های لیزری اصلی دیده می شود که به ندرت می توان در نمونه های مشابه و غیراصلی پیدا کرد. این رنگ که عموما نوعی (سبز-آبی) خاص می باشد باید کاملا بدون خط و خش و صاف دیده شود؛ چرا که در صورت دست دوم بودن کارتریج، اثر کاغذ به صورت حلقوی و به کرات روی درام یافت می شود که پنهان کردن آن ممکن نیست.
اگر چنانچه در تشخیص ظاهری و پیدا کردن نشانه های ظاهری آنها مردد هستید؛ بهترین ابزار و بارزترین نشانه می تواند، کارکرد استاندارد کارتریج باشد. کارتریج های اورجینال و استاندارد به تعداد ذکر شده بر روی جعبه صفحات مشخصی را پرینت کرده، هیچ گاه در حین کار دچار مشکلات چاپی از جمله پودر ریزی یا پخش جوهر و دیگر مشکلات نخواهند شد.

Country: Iran