تعویض تونر Archives - فروشگاه کارتریج | شارژ کارتریج | خرید کارتریج

تعویض تونر Archives - فروشگاه کارتریج | شارژ کارتریج | خرید کارتریج
تونر جدید را از جعبه خود بیرون آورده و درون دستگاه خود قرار دهید،برای اطمینان از اتصال تونر، ضروری است آن را کمی به پایین فشار دهید تا تونر در محل مناسب خود قرار گرفته و در جایش قفل شود. شما به همین راحتی تونر خود را عوض کرده اید ،حالا می توانید درب چاپگر را ببندید. برای اطمینان از این موضوع که تونر به درستی لود شده است، می توانید به طور آزمایشی یک یا دو صفحه پرینت از چاپگر لیزری بگیرید.

تعویض تونر Archives - فروشگاه کارتریج | شارژ کارتریج | خرید کارتریج | کارتریج اچ پی

تونر جدید را از جعبه خود بیرون آورده و به آرامی آن را تکان دهید .این نکته بسیار مهم است و به یاد داشته باشید تونر به نور بسیار حساس است و نباید اجازه دهید که در معرض نور خورشید و یا حتی نور مصنوعی قرار گیرد زیرا می تواند باعث خراب شدن تونر گردد. بنابراین هنگامی که شما تونر را از جعبه خارج می کنید، باید نوار محافظ آب بندی را از روی آن بکنید.

الان می توانید تونر جدید را به پرینتر لیزری وصل کنید. برای اطمینان از اتصال تونر، ضروری است آن را کمی به پایین فشار دهید تا تونر در محل مناسب خود قرار گرفته و در جایش قفل شود.
شما به همین راحتی تونر خود را عوض کرده اید ،حالا می توانید درب چاپگر را ببندید. برای اطمینان از این موضوع که تونر به درستی لود شده است، می توانید به طور آزمایشی یک یا دو صفحه پرینت از چاپگر لیزری بگیرید.
بسیار مهم است که هنگام تعویض تونر دقت کنید که خودتان را رنگی نکنید، مخصوصا زمانی که لباس رسمی (غیر از لباس کار تعمیر کاری ) به تن دارید و یا از گرفتن تونر در دست خود اجتناب نمایید، زیرا ممکن است دستتان رنگی شود، در این زمان بلافاصله دست یا لباس رنگی شده را با آب سرد شستشو دهید.
همچنین مطمئن شوید تونری را که از جعبه در آورده اید و به چاپگر نصب کرده اید درست همانند تونر قبلی بوده و آن تونری را که از چاپگر خارج کرده اید، در جعبه بگذارید، زیرا شما به تونر به منظور صرفه جویی در هزینه ها برای مدت طولانی نیاز خواهید داشت. هنگامی که شما تونر پرینتر خود را تعویض کردید، می توانید کارتریج های قدیمی را به سازنده ارسال نمایید، به طوری که بتوان دوباره از آن استفاده نمود.
حالا شما یاد گرفته اید چگونه تونر چاپگر لیزری خود را عوض کنید. این یکی از ساده ترین وظایف شما است و از این پس، هر زمان چاپگر شما دچار این مشکل شد، به آسانی می توانید در یک لحظه این مشکل را حل کنید.
ممکن است تعویض تونر برای اولین بار کمی کثیف به نظر برسد اما با تمرین کردن روند تعویض دستتان می آید.

Country: Iran